کارخانه جات ساران  کارخانه جات ساران  کارخانه جات ساران  کارخانه جات ساران  کارخانه جات ساران  کارخانه جات ساران

یونیت هیتر

یونیت هیتر یونیت هیتر یکی از بهترین و ارزانترین دستگاههای تامین گرمایش مورد نیاز، جهت اماکنی از قبیل سالن های ورزشی، سالن های تولید کارخانجات و خشک سازی مواد می باشد. انواع یونیت هیتر های ساران در ذیل، قابل مشاهده می باشند.

  • یونیت هیتر آبگرم
  • یونیت هیتر بخار
  • یونیت هیتر الکتریکی

برای ساخت کویل های آب گرم، از لوله های مسی به قطر 8/5 اینچ و برای کویل های بخار از لوله های مانسمان به قطر 2/1 اینچ، همراه با فین آلومینیومی یا مسی (برحسب سفارش) استفاده می شود.

یونیت هیترها درظرفیت های btu /h 12000 تا btu /h225000 با آب گرم و از btu /h 120900 تا btu /h 372000 با بخارموجود تولید می شوند. این ظرفیت بر اساس میزان دمای آب گرم ورودی، فشار بخار ورودی به کویل و همچنین دمای هوای ورودی به یونیت هیتر قابل تغییر می باشد.

فن مورد استفاده در یونیت هیتر، از نوع محوری بوده، که دارای حداقل صدای ممکن می باشد و در انواع 900 و1400 دور در دقیقه، مورد استفاده قرار می گیرد. این فن ها، در دو نوع تکفاز و سه فاز استفاده می شوند. فن مورد استفاده دراین نوع یونیت هیترها، از نوع سانتریفوژ forward می باشد. مشتری می تواند با توجه به میزان صدا و فاصله پرتاب هوا، یونیت هیتر مورد نظر خود را، انتخاب نماید.

اسکلت یونیت هیترهای ساران، از جنس پروفیل آلومینیوم و بدنه آنها از جنس ورق گالوانیزه بوده و مجهز به دریچه قابل تنظیم جهت تغییر زاویه پرتاب هوا می باشد. یونیت هیترهای صنعتی قابلیت نصب بصورت ایستاده برروی زمین و یا آویز از سقف را دارا می باشند.